Par OEZ

Mūsu zīmols reprezentē uzņēmumu ar vairāk nekā 75 gadus senām tradīcijām zemsprieguma komutācijas ierīču izstrādē un ražošanā. OEZ piedāvā gan produktus, gan pakalpojumus zemsprieguma elektrisko ķēžu nozarē.

Pateicoties jau desmit gadus ilgstošajai partnerībai ar uzņēmumu Siemens, mūsu ražotne ir viena modernākajām ražotnēm Čehijas Republikā. Uzņēmumam OEZ jau trešo reizi balvu pasniegšanas ceremonijā “Veselību veicinošs uzņēmums” ir piešķirta atzinība “Drošs uzņēmums”.

OEZ fabrika Letohrad

No enerģijas pārvaldības skatpunkta mūsu plašā sociālā atbildība skaidri parāda iesaistīšanos globālajā EEP (energoefektivitātes programmas) projektā. Mēs aktīvi piedalāmies vides aizsardzībā un nepārtraukti veicam jaunus papildu pasākumus, un īstenojam projektus enerģijas taupīšanas jomā.

Pateicoties Industry 4.0, sistēmas, kas pārstāv industriālās revolūcijas ceturto līmeni, ko raksturo mūsu ražošanas tehnoloģijas digitalizācija, pakāpeniskai ieviešanai, OEZ ir viena no modernākajām ražotnēm Čehijas Republikā.

INDUSTRY 4.0 TEHNOLOĢIJAS

Kā reāli darbojas OEZ 4.0? Praktiski katru darbību, kas tiek veikta OEZ darba vietās, kontrolē un pārbauda datori. Darba operācijas parasti sākas ar svītrkoda, kas ir uzdrukāts uz katra svarīga komplektējošā mezgla, kā arī uz galaprodukta, skenēšanu.

Unikālā informācija, ko satur kods, precīzi apraksta to, kas ir jādara ar priekšmetu. Dators lieto kodu ne tikai, lai novērtētu nākamo veicamo darbību un to, kādas detaļas būs jālieto, bet arī pārliecinās par iepriekšējo darbību pabeigtību, pārbauda veiksmīgu to pabeigšanu, kā arī centrālajā datubāzē ievada jaunus, noderīgus datus.

Visi vēsturiskie dati par produktu visā produkta dzīves cikla laikā tiek glabāti datubāzē, t. i., tiek glabāta informācija par to, kad un kādos apstākļos produkts ir izgatavots. Šādi dati kā galvenais informācijas avots kalpo ne tikai potenciālo pretenziju atrisināšanai, bet arī ražošanas procesu un to efektivitātes statistiskajai analīzei. Turklāt šādu analīžu rezultāti tiek izmantoti turpmākai ražošanas procesu uzlabošanai.

MŪSU VĪZIJA

OEZ produkcija ir par vienu paaudzi priekšā daudziem mūsu konkurentiem, jo mēs varam saražot dažādas ierīču sērijas vai pat dažādas ierīces vienā līnijā, nepārtraucot vienmērīgo ražošanas plūsmu un neietekmējot produktu kvalitāti.

Šādi mēs labāk varam ņemt vērā mūsu klientu vēlmes un nepārtraukti apmierināt augošo pieprasījumu pēc OEZ produktiem un pakalpojumiem. OEZ zīmols ir visos lietojumos, kur ļoti svarīga ir drošība, kvalitāte un lietotāja ērtības.