Jaunās paaudzes skapji OEZ Distri RZA

OEZ-Distri-RZA

Unikālas īpašības

Jaunie RZA korpusi ne tikai aizstāj sākotnējo RZA sēriju, bet arī pilnībā saglabā tās īpašības, ko papilda jauni strukturālie elementi, kas uzlabo sadaļņu instalāciju komforta līmeni.

Pietiekama vieta vadītājiem

RZA korpusu sērijā ir iekļauti četri izmēri – viena, divas, trīs un četras rindas. Katrā rindā blakus var uzstādīt līdz 14 moduļiem. Lielākajā izmērā, t. i., četras rindas korpusā, var uzstādīt līdz 56 moduļiem un arī tad, ja tās pilnībā ir aizņemtas ar modulārajām ierīcēm, korpusā joprojām būs pietiekami daudz vietas ienākošajiem un izejošajiem vadītājiem.

Galvenās priekšrocības

Korpusa iekšpusē sadaļņu ražotājiem būs pietiekami daudz vietas PE un N vadītāju, kas ir pievienoti spaiļu blokiem, uzstādīšanai arī tad, ja modulāro ierīču augšējās spailēs tiks izmantota savienošanas kopne.

Vadītāju uzstādīšana pamatnes augstumā ļauj atstāt pietiekami daudz brīvas vietas korpusa sānos, kur ir izvietoti stiprinājumi.

Atsevišķo rindu attālums ir palielināts par 10 mm, t. i., 135 mm, atvieglojot vadītāju pieslēgšanu pie modulāro ierīču spailēm.

Elegants dizains

RZA priekšpuses dizains, kas klientu vidū ir populārs, ir rezervēts jaunajiem korpusiem. Loksnes rāmis un durvis, kas ārpus sienas ir izvirzīti tikai par 7 mm, ir pilnīgi plakani. Aizvēršanas sistēma ir iestrādāta zem apmetuma un nosegta ar sviru, kas ir paredzēta durvju atbloķēšanai, kā arī kalpo kā atvēršanas rokturis.

Zem šīs sviras ir iespējams izvietot slēdzeni (piederumi).

Papildaprīkojums

RZA korpusi ir pilnībā komplektēti, lai bāzes versijā varētu veikt modulāro ierīču uzstādīšanu. Korpusus veido vairākas daļas, ko var viegli atdalīt citu no citas. Piemēram, sadaļņu ražotājs var atdalīt pamatni un iestrādāšanai nogādāt to objektā. Citas detaļas var glabāt papīra maisā, kurās tās saglabāsies tīras.

RZA bāzes komplektā ir iekļautas ne tikai korpusa daļas, piemēram, pamatne, noņemams rāmis ar U veida sliedēm, priekšējais vāks, rāmis ar durvīm, bet arī PE un N spaiļu bloki, papildu spaiļu bloks N vadītāju pieslēgšanai aiz paliekošās strāvas pārtraucēja, kā arī nosegplātnes. Turklāt ir iekļauti enkuri montāžai uz sienas, divi līmeņrāži (priekšējais un aizmugures), kas atvieglo pamatnes uzstādīšanu uz sienas un nostiprināšanu, novēršot pamatnes izliekšanos iestrādāšanas laikā, ja tiek lietotas montāžas putas.

Vienkārša uzstādīšana

Kā redzams pēc bāzes aprīkojuma, RZA korpusi nodrošina instalācijas ērtumu:

  • aizmugures līmeņrādis atvieglo sienas nišas iezīmēšanu;
  • priekšējais līmeņrādis un montāžas enkuri nodrošina pamatnes nostiprināšanu nišā;
  • pastiprinājums neļauj sarauties pamatnes sāniem, ja uzstādīšanai nišā tiek izmantotas montāžas putas, kā arī aizsargā pret netīrumiem;
  • RZA ģipškartona sienās var uzstādīt ar vienkāršiem, dobām sienām paredzētiem enkuriem.

Noņemamais un nesošais rāmis ar U veida sliedēm ir paredzēts uzstādīšanai uz pamatnes divos veidos:

  • kā kompakts rāmis, uz kura ir uzstādītas Minia modulārās ierīces ar atsevišķām savienotām rindām;
  • U veida sliedes var noņemt no rāmja un uzstādīt atsevišķi.