Jaudas gaisslēdži OEZ ARION

OEZ-Arion-Air

Arion jaudas gaisslēdži OEZ produktu klāstā ir pieejami kopš 2000. gada. Tie ir AR un ARV jaudas gaisslēdžu, kurus uzņēmums ražoja vairāk nekā 30 gadus, pēcteči. No 2010. gada Arion ķēdes pārtraucējus ražo Letohradas ražotnē.

Mēs piegādājam triju vai četru polu versijas ar strāvas diapazonu līdz 6300 A. Aktuālo sēriju var iedalīt trijos izmēros: mazākā izmēra I strāvu diapazons ir līdz 2000 A, vidējam izmēram II – līdz 4000 A un lielākajam izmēram III – līdz 6300 A. Visi izmēri ir pieejami fiksētā vai izvelkamā izpildījumā. Ķēdes pārtraucējus var lietot ķēdēs, kuru īsslēguma strāva ir līdz 150 kA, kā arī noteiktos apstākļos tos var lietot līdz 1150 V AC.

Maksimālstrāvas atkabņu īpašības ir paredzētas vairākiem lietojumiem. Varat izvēlēties piecus maksimālstrāvas atkabņu tipus, kam ir atšķirīgs lietojums, – sākot no vienkāršākajiem lietojumiem (piemēram, motoru līniju aizsardzība), līdz ļoti sarežģītiem lietojumiem ar selektīvu aizsardzību. Lielākie maksimālstrāvas atkabņi ir aprīkoti ar integrētu displeju, kas parāda ķēdes pārtraucēja iestatījumus un ķēdes stāvokli. Visiem maksimālstrāvas atkabņiem ir iespējama nominālās strāvas regulēšana no 0 līdz 60%.

Ķēdes pārtraucēju ilgais kalpošanas laiks ir Arion priekšrocība. Ķēdes pārtraucēji ir izveidoti tā, lai atkarībā no versijas izturētu līdz 22 000 cikliem ar maksimālu slodzi.

Vēl viena priekšrocība ir plašais piederumu klāsts. Iespējams izmantot ārējās ierīces dalītai atslēgšanai, atkabņa aizvēršanai attālinātai ieslēgšanai, automātiskai motora piedziņas slogošanai, līdz triju ķēdes pārtraucēju mehāniskai bloķēšanai, vadībai ar datu komunikācijas palīdzību u. c.

Arion ķēdes pārtraucēji ieraksta dažādus parametrus, piemēram, strāvu, spriegumu, jaudu, enerģiju, jaudas koeficientu vai harmoniku analīzi. Šos parametrus var parādīt tieši maksimālstrāvas atkabņa displejā vai ar datu komunikācijas palīdzību pārsūtīt uz kontroles sistēmu.

Arion ķēdes pārtraucēji tiek izgatavoti tikai pēc pasūtījuma. Neņemot to vērā, pateicoties Letohradas ražotnes ražošanas elastībai, mēs spējam tos klientiem piegādāt ļoti īsā laikā. Kvalitāte, cena un ātrums ir pamata vērtības, ko klienti novērtē, izdarot pasūtījumus. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai produkti pie klienta ātri un bez kļūmēm veiktu tās funkcijas, kurām tie ir pielāgoti.

Letohradas ražotnes produkti savu aizsardzības funkciju pilda Filipīnās, Singapūrā, Taizemē, Omānā, Apvienotajos Arābu Emirātos, Dienvidāfrikas Republikā, Brazīlijā, Čīlē, Peru, Meksikā, ASV, Krievijā un vēl desmit pasaulēs valstīs, arī visā Eiropā.

Labi veidots katalogs, detalizētas lietošanas norādes un konfigurētājs, kas ļauj veikt ķēdes pārtraucēju konfigurēšanu un cenu aprēķinus, ir ļoti būtisks faktors.